Święto Zakochanych w plenerze pełne atrakcjiDziś (14.02) Mielec świętować będzie Dzień Zakochanych. Z tej okazji, w godz. 15-18 na Placu Armii Krajowej odbędzie się „Walentynkowe Grillowanie”. Aura tej zimy jak na razie nie rozpieszcza, ale organizatorzy (m.in. prezydent miasta, Daniel Kozdęba) zapewniają, że tego popołudnia w centrum Mielca będzie gorąca atmosfera i… będzie się działo.

Dla zakochanych par przygotowano wiele atrakcji. Zaplanowano konkursy z nagrodami i walentynkowymi upominkami. Nie zabraknie koncertów. Na plenerowej scenie wystąpi zespół Cantica Romanza oraz młodzież z warsztatów wokalnych prowadzonych przez Jolantę Dudzik w Samorządowym Centrum Kultury. Zaśpiewa także Magda Kriger.
Będzie gorąca herbata z polowej kuchni, a na trzech paleniskach będzie można upiec darmową kiełbasę. Do uwiecznienia romantycznych chwil będzie służyła foto-ścianka dla zakochanych oraz specjalna brama zakochanych do wieszania kłódek miłości.
Pierwsza edycja „Walentynkowego Grillowania” cieszyła się w ubiegłym roku sporym zainteresowaniem mieszkańców. Czy dzisiaj będzie podobnie?Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.