Partia Razem tropi „faszystów”. Tą razą znalazła ich w… Mielcu

Aktywiści partii Razem w ramach kampanii „Zero Tolerancji” tropią  faszystów, rasistów i antysemitów. Znaleźli ich w Mielcu, a dokładniej – na Kongresie Mieleckich Organizacji Patriotycznych, który w niedzielę (05.02) zorganizowano w Państwowej Szkole Muzycznej w Mielcu. „Faszystowsko-rasistowską” organizacją, zdaniem partii Razem, jest np… Jednostka Strzelecka 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu.

– Odwołuje się ona w treściach publikowanych na Facebooku do postaci żołnierzy wyklętych, w tym Wojciecha „Mściciela” Lisa, którego oddział przeprowadził dziesiątki akcji m.in. na obiekty państwowe, spółdzielcze i gospodarstwa prywatne należące do rodzin członków PPR – czytamy na stronie internetowej kampanii „Zero Tolerancji”.
Skomentował to Łukasz Przybyło, dowódca mieleckiej Jednostki: – „Konfidentom, którzy obserwowali Kongres Mieleckiego i regularnie obserwują profil naszej Jednostki Strzeleckiej 2093 w Mielcu, i którym przeszkadza to, że próbujemy rozwijać mieleckie środowisko patriotyczne, to, że pielęgnujemy historię narodową – krajową, ale i tą lokalną, to, że pielęgnujemy pamięć o Żołnierzach Niezłomnych Ziemi Mieleckiej, i którzy
co chwilę za naszymi plecami metodami ubeckimi składają na nas fałszywe donosy, że gloryfikujemy w ten sposób zbrodniarzy, i w ten sposób próbują usunąć nasze konto na Facebooku, mówimy stanowcze: No pasarán! Doprawdy tak nisko upadliście, żeby posuwać się do ubeckich metod rodem z komunizmu? Tak bardzo was boli, to, że ktoś próbuje pielęgnować piękną, aczkolwiek dramatyczną historię Narodu Polskiego? Robiąc tak, tylko nas utwierdzacie w tym, że to co robimy jest słuszne i ważne.”
Do absurdalnych zarzutów odniósł się również Michał Kogut z Patriotycznego Mielca: – „Działaczy neomarksistowskiej partii Razem tak bardzo boli nasza wieczornica i Kongres Mieleckich Organizacji Patriotycznych w rocznicę zamordowania mieleckiego Żołnierza Wyklętego, Wojciecha Lisa, że postanowili opisać je na jednej ze swoich stron. W swoim wpisie potrafią bronić nawet komunistycznej Polskiej Partii Robotniczej! (…) Spadkobiercy Żołnierzy Wyklętych pozdrawiają spadkobierców PPR i UB!”
Działaczy neomarksistowskiej partii Razem tak bardzo boli nasza wieczornica i Kongres Mieleckich Organizacji…

Posted by Patriotyczny Mielec on Samstag, 11. Februar 2017O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.