Strefowy gigant będzie jeszcze większy. Rada Miasta „zapala zielone światło”
Zlokalizowany na rogu ulic Partyzantów i Wojska Polskiego zakład firmy Bury Technologies prowadzi wielomilionową inwestycję w rozbudowę swojej infrastruktury.

Ten jeden z największych pracodawców Specjalnej Strefy Ekonomicznej kupił teren po drugiej stronie ul. Partyzantów. Chodzi o działkę, na której kiedyś odbyła się sprzedaż materiałów budowlanych. Firma chce tam wybudować zespół socjalno-biurowy i układ parkingów.
Aby nabyte tereny mogły zostać objęte działaniem SSE, zgodę na to wyrazić musieli radni miejscy, co też zrobili. – Nie wiąże się to dla nas z żadnymi kosztami. Jeżeli już, to z zyskami, bo obiekty te zostaną objęte podatkiem – tłumaczy Waldemar Wiącek, naczelnik Wydziału Urbanistyki Urzędu Miasta.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.