Stal przegrywa w Jastrzębiu po bardzo słabej grze. Ekstraklasa coraz dalej

W piątek (12.04) piłkarze mieleckiej Stali po bardzo słabej grze przegrali wyjazdowy mecz z GKS Jastrzębie 1-0, mocno komplikując swoją sytuację w kontekście awansu do wymarzonej Ekstraklasy. Do drugiego w tabeli ŁKS Łódź, który wygrał dziś swój mecz, mielczanie tracą już 7 punktów. Czy odrobienie takiej straty jest jeszcze możliwe? Stalo, my wierzymy!

Spotkanie, które otwierało 28 kolejkę I ligi, stało na kiepskim poziomie. W 15. minucie strzelał Krystian Getinger, ale bramkarz rywali był na posterunku. W drugiej połowie odważniej zaatakowali miejscowi, efektem tego był gol w 67. minucie. Wydawało się, że ekipa Stali rzuci się do ataków, by doprowadzić do remisu. Nic z tego. GKS kontrolował przebieg wydarzeń i pod koniec mógł nawet podwyższyć na 2-0.

Jesteśmy bardzo rozczarowani. Po zwycięstwie z Rakowem chcieliśmy podtrzymać tę passę i wywieźć stąd trzy punkty – komentował na antenie Polsatu Sport obrońca mielczan, Maciej Urbańczyk.