Jutro o „sześć punktów” [WIDEO]
W piątek (04.05) o godz. 20 na stadionie przy ulicy Solskiego odbędzie się mecz o „sześć punktów”. Stal Mielec, która dobija się do Ekstraklasy, podejmować będzie walczące o to samo Wigry Suwałki.

Ostatnio FKS przegrał 1:3 na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. – Po stuprocentowych sytuacjach niewykorzystanych dostaliśmy piękne bramki życia – mówi trener Stali, Zbigniew Smółka (na zdjęciu). – Myślmy o tym by kolejne spotkanie wygrać. O niczym innym nie myślimy…
W podobnym tonie wypowiada się Leandro, obrońca FKS: – Porażka nie jest przyjemna. Byliśmy źli, nie możemy być zadowoleni z takiego wyniku. Cała drużyna jest razem, głowy podnosimy do góry by w kolejnym meczu zrobić inny wynik – zaznacza. – Jest pełna koncentracja, są rozmowy z trenerami. W piątek będzie dobry mecz, my walczymy dalej. Potrzebni są wszyscy kibice, to nasz dwunasty zawodnik, bez kibiców nie ma piłki nożnej. Zrobimy wszystko by wygrać w piątek – zapewnia Brazylijczyk.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.