Spotkanie ze Świętym Mikołajem w SCK [WIDEO]

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w SCK [WIDEO]

W poniedziałek (06.12), o godz. 16:30 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbędzie się  spotkanie ze Św. Mikołajem. Wstęp jest wolny.

Mikołajkowe spotkania w Mielcu, które od lat organizowane są w SCK, cieszą się ogromną popularnością. W ubiegłym roku jednak z wiadomych względów spotkanie z Mikołajem odbyło się on line. Tym razem będzie jednak normalnie.
Pan z białą brodą i w czerwonym stroju odwiedzi Mielec już w ten poniedziałek (06.12). Spotkanie z nim odbędzie się o godz. 16:30 w Domu Kultury.

Wtedy to też każde grzeczne dziecko będzie mogło otrzymać wymarzony prezent. Rodzice proszeni są o kontakt z Elfami od godz. 13 w budynku SCK.

 
Dzień wcześniej, w niedzielę (05.12) ścieżkami Górki Cyranowskiej pobiegną uczestnicy Mikołajkowego Biegu Odblaskowego. Start o godz. 15.

Nie będzie pomiaru czasu, ani rywalizacji, będzie za to medal i zupa z kuchni polowej dla każdego. Mile widziany element ubioru Mikołaja plus odblaski.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w SCK [WIDEO]
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.