Jutro koncert kolęd w SCK dla chorego Kamila. Warto pomagać [WIDEO]

Co z budynkiem Samorządowego Centrum Kultury? "Grozi zawaleniem"
W czwartek (28.12) o godz. 18.30 na sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury odbędzie się Charytatywny Koncert Kolęd. Dochód z imprezy trafi na zakup wózka dla 13-letniego Kamila Raś, który cierpi na wodogłowie i rozszczep kręgosłupa. Stan jego zdrowia ciągle się pogarsza.
Chłopiec jest aż po jedenastu operacjach i praktycznie nie chodzi. Dlatego też jego największą potrzebą jest wózek inwalidzki, dzięki któremu mógłby się w miarę  normalnie poruszać.

Korzystając z okazji wizyty u Kamila postanowiliśmy nagrać krótki film który przybliży wam trochę jego sytuację 🙂. Kamil ma 13 lat. Chłopiec praktycznie nie chodzi. Dzięki pieniądzom zebranym podczas koncertu będziemy mogli podarować mu wózek który znacznie ułatwi mu funkcjonowanie. Razem możemy pomóc Kamilowi, wszystko w naszych rękach 🎁🎅!

Opublikowany przez Fundacja Klub Młodych Liderów Mielec na 11 grudnia 2017

 
Dla Kamila na scenie SCK wystąpią: zespół młodzieżowy Alternatywa Bożej Miłości, wokalistka Ola Pękala, oraz Chór II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu. Podczas koncertu odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych, zaplanowano też licytację podarunków i niespodzianek. Jedną z nich będzie koszulka z autografami piłkarzy Stali Mielec. Wydarzenie organizuje Klub  Młodych Liderów.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.