Spacyfikowana plantacja „marychy”

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku

Dwaj mieszkańcy Mielca (21 i 25 lat), nie chcąc dawać zarobić dilerom, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i sami zajęli się uprawą marihuany. Ich „plantacja” mieściła się w lesie w Plutach, w gminie Tuszów Narodowy. Biznes nie trwał jednak długo. Obaj „farmerzy” zostali ujęci przez mielecką policję na tzw.  gorącym uczynku, podczas pielęgnacji roślin.

Mało tego, w ich domach mundurowi znaleźli susz marihuany i haszysz. Narkotyki trafią na badania do policyjnego laboratorium. „Hodowcy” zostali zatrzymani w aresztach. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić im trzy zarzuty uprawy i posiadania narkotyków.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnionego przestępstwa tłumacząc, że uprawiali konopie na własny użytek. Na wniosek policji mielecka prokuratura zastosowała wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.