Śnieżyca dosłownie przykryła lotnisko [WIDEO]

Śnieżyca dosłownie przykryła lotnisko [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak śnieżyca dosłownie przykrywa lotnisko w Mielcu. Wideo to robi ogromne wrażenie.
Cała sytuacja miała miejsce dziś około godziny 13, kiedy to nad całym regionem  przeszła ogromna burza śnieżna. Słychać było wyładowania atmosferyczne, a na drogach dochodziło do kolizji i wypadków.

Kolizje i wypadki

Około godziny 15 na obwodnicy Mielca zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedno z nich wypadło do rowu. Trzy osoby doznały obrażeń ciała.

Mniej więcej w tym samym czasie na drodze powiatowej Przecław – Łączki Brzeskie dachował samochód osobowy. Pojazdem jechała jedna osoba. Z obrażeniami ciała została ona zabrana do szpitala.

Kierowcy narzekają na fatalne warunki do jazdy. Dotyczy to nie tylko traktów lokalnych, ale również tak ważnej drogi, jak ta w stronę Kolbuszowej. Jak słyszymy, na jedni jest tam „szklanka”.

Nagranie wideo

 
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.