Policja szuka zaginionego. Gdzie jest Mirosław Giża?

Policja szuka zaginionego. Gdzie jest Mirosław Giża

Funkcjonariusze z Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu szukają mieszkańca Podborza. Mirosław Giża (60 l.) zaginął dwa tygodnie temu.

Mirosław Giża ostatni raz widziany był 8 stycznia 2022 r. w okolicy sklepu w Podborzu, w gminie Radomyśl Wielki. Od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 60 lat, wzrost 168 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe, oczy jasne, zarost na twarzy, widoczne braki w uzębieniu.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policją Mielcu. Można też dzwonić pod numer telefonu: 47 82 273 26 lub 112.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.