Scena jak u Barei… Wstęgę w „Elektryku” przecinało… jedenastu VIP-ów
O ile dobrze policzyliśmy, jedenastu VIP-ów przecinało biało-czerwoną wstęgę, oddając w ten sposób do użytku nową, wartą ponad 2,5 mln zł salę gimnastyczną w Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego.
 Na zdjęciu z nożycami w rękach prezentują się: starosta Zbigniew Tymuła ze swoją zastępczynią Marią Napieracz; radni powiatowi, Marek Kamiński i Henryk Niedbała; dyrektor ze starostwa Bogdan Bieniek; trzech księży na czele z biskupem Stanisławem Salaterskim; Zbigniew Witek, dyrektor szkoły; rzecznik marszałka województwa, Tomasz Leyko… Ufff… Z góry przepraszamy tych, których nie wymieniliśmy.
No dobra, wszystko rozumiemy. Kosztowna inwestycja, 50-lecie szkoły, piękna sala gimnastyczna, goście i tak dalej. Inwestycję symbolicznie mogło otworzyć trzy, maks. cztery osoby. Ale przecinanie wstęgi przez JEDENASTU VIP-ów, w tym trzech duchownych? No, nie. To nie wygląda poważnie. Wygląda groteskowo. Pewnie gdyby przy wstędze było więcej miejsca, przecinających byłoby znacznie więcej.
Należy się jednak spodziewać, że tego typu zdjęcia – mniej i bardziej komiczne – jeszcze nieraz będą się ukazywać się w lokalnej (i nie tylko) przestrzeni publicznej. Wybory samorządowe za pasem.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.