Fantastyczny ruch mieleckiego szpitala. Młodzi rodzice są zachwyceni!Od niedawna czuwanie rodziców przy dzieciach przebywających w Szpitalu Powiatowym w Mielcu stało się o wiele bardziej komfortowe. Na tamtejszym oddziale dziecięcym pojawiły się specjalne fotele, które po rozłożeniu służą jako łóżka. Jest ich w sumie siedem. Pięć z nich szpital zakupił ze środków z kasy miejskiej, kolejne dwa podarowała jedna z firm. Mielczanie bardzo pozytywnie oceniają ten zakup.Z rozkładanych foteli korzystają rodzice dzieci, ale pierwszeństwo mają tu karmiące matki. Na mieleckiej pediatrii zostało utworzone też specjalne pomieszczenie socjalne. Rodzice małych pacjentów mogą korzystać w nim z wyposażenia kuchennego, lodówki, a wkrótce także – mikrofalówki.
– Staramy się, aby komfort rodziców przebywających w naszym szpitalu wraz ze swoimi dziećmi był jak najwyższy – podkreśla dyrektor lecznicy, Leszek Kwaśniewski. – Liczymy na to, że uda nam się doposażyć oddział w kolejne tego typu fotele – dodaje. Liczą na to również rodzice.
Portal Mielec Lokalnie powstał w lutym 2016. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu mieleckiego, czyli gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.