Fantastyczny ruch mieleckiego szpitala. Młodzi rodzice są zachwyceni
Od niedawna czuwanie rodziców przy dzieciach przebywających w Szpitalu Powiatowym w Mielcu stało się o wiele bardziej komfortowe. Na tamtejszym oddziale dziecięcym pojawiły się specjalne fotele, które po rozłożeniu służą jako łóżka. Jest ich w sumie siedem. Pięć z nich szpital zakupił ze środków z kasy miejskiej, kolejne dwa podarowała jedna z firm. Mielczanie bardzo pozytywnie oceniają ten zakup.Z rozkładanych foteli korzystają rodzice dzieci, ale pierwszeństwo mają tu karmiące matki. Na mieleckiej pediatrii zostało utworzone też specjalne pomieszczenie socjalne. Rodzice małych pacjentów mogą korzystać w nim z wyposażenia kuchennego, lodówki, a wkrótce także – mikrofalówki.
– Staramy się, aby komfort rodziców przebywających w naszym szpitalu wraz ze swoimi dziećmi był jak najwyższy – podkreśla dyrektor lecznicy, Leszek Kwaśniewski. – Liczymy na to, że uda nam się doposażyć oddział w kolejne tego typu fotele – dodaje. Liczą na to również rodzice.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.