Zmarła Wanda Stelnik. Uczyła w mieleckim „Elektryku”

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego poinformował o śmierci Wandy Stelnik, wieloletniej nauczycielki w tej placówce. W mieleckim „Elektryku” uczyła rysunku technicznego i technologii. Zmarła w minioną środę (24.03).

– Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że zmarła nasza koleżanka, długoletnia nauczycielka. Żegnamy wspaniałego człowieka, pedagoga z powołania i niestrudzonego wychowawcę. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Składamy wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim – przekazuje mielecki „Elektryk”.
Pogrzeb Wandy Stelnik odbędzie się w poniedziałek (29.03). Msza św. odprawiona zostanie o godzinie 10 w kościele p.w. Matki Bożek Nieustającej Pomocy.

Zmarła Wanda Stelnik. Uczyła w mieleckim "Elektryku"
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.