Rodzina śp. Martyny: – Była dzielna do końca

Rodzina śp. Martyny: - Była dzielna do końca

Informacja o śmierci Martyny Czarny wstrząsnęła wieloma mieszkańcami Mielca i nie tylko. Swoim bólem z internautami podzieliła się rodzina 27-latki, informując o dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. To co napisali bliscy zmarłej, łamie serce.
Martyna Czarny od lat walczyła z białaczką. Wydawało się, że udało się jej wygrać. Wróciła do pracy w Biurze Promocji i Sportu Urzędzie Miasta, a także do społecznej aktywności na rzecz oddawania szpiku kostnego. Niestety choroba nawróciła…

Zmarła w piątek (05.08.) rano. Miała 27 lat.

– Wspólnie z nią dzieliliśmy nadzieję, że jeszcze raz uda się tę walkę o życie wygrać, ale tak się nie stało. W naszej pamięci pozostanie jako skromna, sympatyczna, pracowita i życzliwa osoba. Mimo, że los jej nie oszczędzał, była pełna optymizmu i z nadzieją patrzyła w przyszłość. Składamy kondolencje bliskim – przekazał magistrat.

Swoim bólem z internautami podzieliła się rodzina zmarłej 27-letniej mieszkanki Mielca.
– Odeszła od nas Martynka – nasza ukochana córka, mamusia, siostra i wnuczka. Była dzielna do samego końca, a my wierzyliśmy, że i tym razem się uda.  Niestety, los miał też w tej sprawie coś do powiedzenia… Dziękujemy wszystkim za wsparcie i ciepłe myśli, które do nas kierujecie. A przede wszystkim – że towarzyszyliście Martynce w jej zmaganiach z tą chorobą, wspieraliście na wszystkie możliwe sposoby. Wierzymy, że dobro, którym nas obdarzyła, pozostanie z nami na zawsze – czytamy na Facebooku śp. Martyny.

Pogrzeb 27-latki odbędzie się w poniedziałek (08.08.). Msza św. zostanie odprawiona o godz. 14 w kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.

Następnie ciało zmarłej zostanie odprowadzone na Cmentarz Komunalny. Po uroczystości rodzina śp. Martyny prosi o nieskładanie jej kondolencji.

Rodzina śp. Martyny: - Była dzielna do końca
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.