Pustki w Galerii Navigator, zamknięte mieleckie bary i restauracje…

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, decyzją rządu, w kraju wprowadzony został dziś stan zagrożenia epidemicznego. W związku z tym między innymi ograniczono działalność galerii handlowych, barów i restauracji. Dotknęło to również Mielec.

Galeria Navigator poinformowała dziś (14.03), że jego funkcjonowanie zostało zredukowane jedynie do: hipermarketu E. Leclerc, punktów spożywczych, apteki, drogerii oraz wybranych lokali usługowych. Efektem tego są  pustki w obiekcie, który zresztą już ogłosił, że w niedziele (15.03) będzie zamknięty w całości. Nieczynne do odwołania jest między innymi zlokalizowano w galerii kino Cinema3D. Wcześniej zakupione bilety można zwrócić drogą mailową na adres: mielec@cinema3d.pl.
W związku z zarządzeniem rządu lokale gastronomiczne na terenie kraju, w tym także w Mielcu, są zamknięte, a jeżeli sprzedają posiłki, to tylko na wynos. Otwarte są natomiast sklepy z żywnością.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.