TRZEŚŃ. Zarażał koronawirusem na wyborach? Jest komunikat Sanepidu

Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Mielcu poinformował o wykryciu koronawirusa u osoby z bliskiego otoczenia członków komisji wyborczej, która nadzorowała pierwszą turę wyborów prezydenckich odbywającą się w budynku Zespołu Szkół w Trześni.

W związku z zaistniałą sytuacją mielecki Sanepid wystosował apel do wszystkich mieszkańców, którzy 28 czerwca brali udział w głosowaniu w tym ze kręgu wyborczym.

Jeśli u kogokolwiek z Państwa pojawiły się niepokojące objawy: złe samopoczucie, podwyższona temperatura ciała, kaszel, problemy z oddychaniem, prosimy o pilny kontakt telefoniczny pod numer: 17 586 30 21, 17 586 33 43 lub 506 484 235 – czytamy w komunikacie stacji.
Do podobnej sytuacji doszło w niedalekiej Kolbuszowej. Stwierdzono tam koronawirusa u kobiety, która miała zasiadać w jednej z komisji podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich. Mieszkanka miasta została hospitalizowana, a wszyscy członkowie jej komisji  zostali poddani kwarantannie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.