Szturm na galerię handlową [FILMY]

O żenującym zachowaniu ludzi podczas otwarcia Galerii Navigator, które miało miejsce w środę (16.11) usłyszała cała Polska. Nie jest to jednak dla Mielca dobra reklama. Wręcz przeciwnie. Takiego wstydu na forum ogólnokrajowym nie było chyba jeszcze nigdy.

Furorę w sieci robią filmiki pokazujące tłumy oszalałych mielczan, które licząc na zniżki i promocje, napierają na barierki ustawione przez ochronę, przewracają je i ruszają „do ataku”. W KFC czekał na nich pieczony kurczak za złotówkę.  Ludzie nie tylko przewracali barierki, ale nawet tratowali się nawzajem. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć.
Ktoś zrobił z tego zabawne zestawienie z komentarzami Zbigniewa Stonogi:
Dopiero interwencja ochrony powstrzymała oszalały tłum. O „szturmie” mielczan informują  media w całej Polsce. Galeria Navigator na brak promocji nie może narzekać.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.