Przewoźnik likwiduje kursy autobusowe. Dojeżdżający do Mielca są w szoku
Firma Arriva Transport w całości wycofuje się z kursów autobusowych na terenie powiatu mieleckiego! Zawiesza również działalność dworca! Firma poinformowała o tym w specjalnym komunikacie.
Oto treść tego oświadczenia: „Z dniem 30 listopada b.r. zawieszamy działalność z dworca autobusowego w Mielcu. Zawieszeniu ulegają wszystkie linie wykonywane przez tego przewoźnika”.
W tej sytuacji starosta Zbigniew Tymuła planuje w piątek (24.11) spotkanie z przedstawicielami firm transportowych po to, by znaleźć zastępstwo dla rezygnującego przewoźnika. – Myślę, że zabezpieczymy transport na terenie powiatu. Zaradzenie tej sytuacji nie jest moją kompetencją. Musimy jednak zadbać o to, aby mieszkańcy poszczególnych miejscowości mieli jak docierać do szkół i miejsc pracy.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.