Pozbądź się odpadów problemowych

Resztki farb, rozpuszczalników, kleje, trutki na gryzonie, baterie, stary sprzęt elektroniczny lub zużyte opony – tych i innych tzw. odpadów problemowych mielczanie mogą się pozbyć za darmo. Akcja, którą prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Mielcu, potrwa do 27.04. Mobilny kontener zbiórki odpadów problemowych przemieszcza się po Mielcu zgodnie z planem, z którym można zapoznać się na stronie: www.mpgk.mielec.pl.

– Wystarczy, że mieszkańcy w wyznaczonym w harmonogramie dniu, dostarczą śmieci problemowe do mobilnego punktu zbiórki odpadów ustawionego najbliżej swojego domu. My zajmiemy się resztą – zapewnia Wiesław Ciężadło, dyrektor ds. organizacyjno-technicznych MPGK. – Nasi pracownicy odbiorą odpady i przetransportują je w odpowiednie miejsce, gdzie nastąpi ich bezpieczna utylizacja. Śmieci są odbierane w godz. 15.30–19.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.