Najprzystojniejszy Polak w Mielcu

Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz będzie gościem mieleckiego klubu Studio. Podczas imprezy, która odbędzie się w sobotę (09.04), będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych fotek z najprzystojniejszym Polakiem czy uzyskania od niego autografu. Ponadto w programie: gorąca muzyka, pokaz akrobatyczny i inne atrakcje. Start o godz. 20, wstęp: 20 i 25 zł.

Rafał Jonkisz ma 19 lat, pochodzi z Rzeszowa. Jego wielką pasją jest akrobatyka, którą uprawia od 6 lat. Tą dyscyplinę sportu prezentował m.in. w popularnym programie Mam Talent, w którym dotarł do ćwierćfinału. Poza akrobatyką Rafał interesuję się edycją filmów wideo, dietetyką i sportami sylwetkowymi. Pytany o ideał kobiety, odpowiada: Małgorzata Kożuchowska. – Podziwiam ją m.in. za jej klasę i działalność charytatywną – mówi.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.