W Mielcu zabraknie wody
W piątek (08.06.) w związku z przebudową sieci wodociągowej (remont Al. Kwiatkowskiego) w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków położonych przy Al. Niepodległości od skrzyżowania z ulicą Biernackiego w kierunku Specjalnej Strefy Ekonomicznej do budynku Centrali Technicznej.

Brak wody dotknie galerii handlowej Aura, ciągu sklepów w pobliżu Biedronki oraz Środowiskowego Domu Samopomocy i Centrum Fizykoterapii wraz z przychodnią Orto-Dent. To samo tyczy się budynków przy ul.: Cyranowskiej, Kosmonautów, Orlej, Szybowcowej, Rolnej, Ślusarskiej i Zawiszy.
– Prosimy odbiorców o przygotowanie zapasów wody na czas planowanej przerwy. Za utrudnienia przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby prace przebiegły jak najsprawniej – zapewnia Aneta Dyka Urbańska, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.