Poparcia mieleckiej Stali dla Wojciechowskiego nie będzie

Stal Mielec wycofuje się z poparcia dla Józefa Wojciechowskiego, który ubiega się o stanowisko prezesa PZPN. Oświadczenie w tej sprawie wydał Jacek Orłowski (na zdjęciu), prezes FKS:

– Rekomendacja dla Pana Józefa Wojciechowskiego została udzielona na podstawie mojej samodzielnej decyzji, którą podjąłem spontanicznie bez konsultacji z Zarządem Klubu, w tak zwanej presji chwili, miedzy innymi na podstawie sugestii wskazujących na znaczne poparcie w wielu polskich klubach – pisze Orłowski. – Zarząd klubu na posiedzeniu w tej sprawie, które odbyło się w dniu 29 września 2016 roku, zdecydował o wycofaniu rekomendacji dla Pana Józefa Wojciechowskiego. Przedstawiciel reprezentujący Stal Mielec podczas nadchodzących wyborów na funkcję prezesa PZPN udzieli poparcia dla Pana Zbigniewa Bońka, nawiązując tym samym do wielu opinii środowiska Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Rekomendacja FKS dla kontrowersyjnego biznesmena, m.in. byłego właściciela Polonii Warszawa, obiegła całą piłkarską Polskę. Wywołała również oburzenie wśród większości mieleckich kibiców. Popularny portal Weszło umieścił nawet Stal na „liście hańby”, czyli w zestawieniu 14 klubów, które poparły Wojciechowskiego, za którym stoi Kazimierz Greń…
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.