Przed nami Puszcza [FILM]
W środę (13.09) o godzinie 19 na stadionie w Mielcu Stal Mielec zmierzy się z Puszczą Niepołomice. W minioną sobotę (09.09) Biało-Niebiescy wywieźli trzy punkty z trudnego boiska Rakowa Częstochowa.
– Wracamy na swój stadion. Trzy punkty zdobyte w Częstochowie będą cenne ale gdy dołożymy zwycięstwo u siebie – mówi obrońca Stali Rafał Grodzicki, który do FKS dołączył już po meczu z Siedlcami. – Dla mnie będzie to fajna sprawa bo na stadionie w Mielcu jeszcze nie grałem – komentuje.
Trener bramkarzy Stali Mielec Bogusław Wyparło dopowiada, że trzeba pamiętać o tym co wydarzyło się z Siedlcami, gdy Stal prowadziła 2:0 i została bez punktu. – Trzeba wyciągnąć wnioski i z Puszczą zacząć jak z Siedlcami, ale skończyć zdecydowanie lepiej i odnieść zwycięstwo – mówi Wyparło.
– Nasi kibice to nasz 12. zawodnik. Dopingują nas zawsze do końca. Myślę, że stawią się znowu bardzo licznie, nie trzeba ich zapraszać na tak ważne spotkanie – uważa popularny „Boguś W.”.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.