Pomóżmy sprowadzić ciało Sławka z Holandii

Pomóżmy sprowadzić ciało Sławka z Holandii

Rodzina tragicznie zmarłego Sławka, mieszkańca gminy Przecław, prosi o naszą pomoc, by móc sprowadzić ciało swego bliskiego z Holandii.

– 3 kwietnia 2021 roku w Holandii nieoczekiwanie odszedł od nas Sławek. Wyjechał za pracą. Niestety jego życie zgasło w najmniej oczekiwanym momencie. Nie byliśmy na to przygotowani, ani mentalnie, ani finansowo. Zależy nam przede wszystkim na sprowadzeniu go do Polski. Chcemy go pochować tutaj. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc – czytamy w opisie zbiórki.
Zbiórka pieniędzy na ten cel odbywa się na popularnym serwisie zrzutka.pl. Pomóc w sprowadzeniu ciała Sławka do Polski możemy wpłacając dowolną kwotę pod tym adresem.

W akcje zaangażował się Urząd Miejski Przecław. – Prosimy o pomoc w obliczu tragedii, która dotknęła rodzinę mieszkańca naszej gminy – czytamy na facebookowej stronie magistratu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.