Tego w powiecie jeszcze nie było. Kościół zamknięty z powodu Covid-19 [ZDJĘCIA]

Kościół pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego w Kiełkowie, w gminie Przecław, niespodziewanie został zamknięty do odwołania. Powód? Stwierdzenie koronawirusa w parafii. Informacja o tym znajduje się na drzwiach wejściowych do świątyni.  

W związku zaistniałą sytuacją Renata Siembab, burmistrz Przecławia, podjęła decyzję o całkowitym zniesieniu bezpośredniej obsługi interesantów przez pracowników Urzędu Miejskiego.

Zakaz ten wchodzi w życie od poniedziałku (15.06). – W przypadkach pilnych proszę o kontakt bezpośredni ze mną, pod nr tel. służbowym 668 192 758 – informuje pani burmistrz. – Apeluję o zachowanie spokoju i zasad reżimu sanitarnego dla bezpieczeństwa swojego i innych. Dotychczas w powiecie mieleckim potwierdzono 17 przypadków koronawirusa, wszystkie osoby wyzdrowiały.
Petenci przecławskiego magistratu mogą składać wnioski:

  • drogą elektroniczną (e-mail: urzadmiejski@przeclaw.org, ePUAP)
  • telefonicznie (nr tel. 17 58 13 119)
  • poprzez operatora pocztowego.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.