Pomóżmy pani Marii w walce z okrutną chorobą
W niedzielę (13.03) w godz. 10-14 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kusocińskiego w Mielcu odbywać się będzie charytatywny kiermasz. Będzie można kupić: książki, obrazy, fotografie, rzeźby, breloczki, flakony, serwetki, pisanki i inne przedmioty.

Uzyskane w ten sposób pieniądze trafią na leczenie Marii Błażków, dyrektor MBP, która choruje na bardzo ciężką chorobę, która postępuje w bardzo szybkim tempie – ALS stwardnienie zanikowe boczne. Zahamować rozwój tej choroby może eksperymentalna terapia komórkami macierzystymi w klinice Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Koszt tego leczenia to 54 tys. zł. Takich pieniędzy pani Maria nie ma.

Pomóc jej w uzbieraniu tej kwoty możemy wpłacając dowolną kwotę na dedykowane konto w mieleckiej Fundacji SOS Życie. Nr konta BANK PKO SA: 32 1240 2656 1111 0000 3793 2556. Tytułem: Dla Marii Błażków na terapię komórkami macierzystymi.
Portal Mielec Lokalnie powstał w lutym 2016. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu mieleckiego, czyli gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.