Paluch, Myslovitz i Paschalska na Dniach Mielca
Paluch, Myslovitz i Paschalska na Dniach Mielca

Znamy program Dni Mielca. Impreza odbędzie się w ostatni weekend wakacji. Wystąpią m.in.: Paluch Kaja Paschalska oraz zespół Myslovitz.

Pierwszy z Dni Mielca, czyli sobota (27.08) adresowana będzie przede wszystkim do fanów hip-hopu.
Na scenie zaprezentują się bowiem Sarius i Paluch. Obaj mają na swoim koncie spory dorobek płytowy, a krytycy wymieniają ich jako top polskiego rapu.

W niedzielę (28.08) zaprezentuje się zespół Querbeat z Löhne w Niemczech – miasta partnerskiego Mielca. Kolejnymi wykonawcami będą Stars & Hits, czyli: Kaja Paschalska, Bilguun Ariunbaatar, Basia Mezler i Artur Chamski. Wykonawcy wcielą się w  gwiazdy sceny, naśladując ich brzmienie i zachowanie.

Dopełnieniem będą stylowe rekwizyty. Imprezę zakończy koncert grupy Myslovitz.

W programie wydarzenia są również między innymi: mistrzostwa Mielca w malowaniu kredą na ulicy, zabawy dla dzieci z Ruphertem i Rico oraz „Style Mielec- Festiwal Kultury Ulicznej”.
Ta ostatnia atrakcja adresuje się do wszystkich miłośników tańca, muzyki i kultury ulicznej. W sobotę w parku im. Rzeszowiaków (za Miejską Biblioteką Publiczną) między godz. 13 a 19 publiczność obejrzy finał hip-hopowej rywalizacji, w której udział weźmie – jak szacują organizatorzy – około stu uczestników z całej Polski. Sędziami będą topowi tancerze.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.