Policjanci uratowali samobójcę. Znaleźli go w lesie

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci uratowali życie 40-letniego mielczanina, który próbował popełnić samobójstwo. Znaleźli go w lesie. Był cały we krwi, tracił przytomność.

Wczoraj (07.06) około godziny 14, dyżurny mieleckiej policji odebrał telefon od mężczyzny, który potrzebował natychmiastowej pomocy. 40-letni mieszkaniec miasta chciał targnąć się na życie.
Rozmowa z nim była trudna, bo w jej trakcie mężczyzna tracił przytomność. Zdążył jednak przekazać policjantowi, że jest w lesie. Lakonicznie opisał też miejsce, w którym się znajduje.

Dyżurny nie tracąc z nim kontaktu telefonicznego, natychmiast skierował do poszukiwań wszystkich funkcjonariuszy będących w jego dyspozycji.

40-latek szybko został odnaleziony przez policyjny patrol prewencji. Mundurowi udzielili mu niezbędnej pomocy medycznej i zatamował krwawienie.
Miejsce, w którym był mielczanin, było trudne dostępne. Funkcjonariusze nawigowali więc ratowników. Następnie pomogli im przenieść 40-latka do karetki. Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.