Mają sprawcę rozboju przy Alei Niepodległości

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju przy Alei Niepodległości. Grozi mu za to 12 lat więzienia.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30.05), po godzinie 14. Wtedy to młody mężczyzna wtargnął do lokalu znajdującego się przy Alei Niepodległości. Popchnął, potem uderzył i zastraszył pracującą tam kobietę, po czym zabrał blisko 5 tys. zł i uciekł.

Przez kilkanaście godzin trwały intensywne czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Policjanci ustalili, że podejrzanym o dokonanie rozboju może być 29-letni mieszkaniec Mielca.

Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom z wcześniejszych przestępstw. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut rozboju. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.
Sąd Rejonowy w Mielcu przychylił się do wniosku policjantów i zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcznego aresztu. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.