Mielczanka walczy o tytuł Miss Małopolski. Pomóżmy jej

Sylwia Klaus z Mielca w finale Miss Małopolski

Przed nami Gala Miss Województwa Małopolskiego 2022. Wśród 66. finalistek konkursu znalazła się Sylwia Klaus, 19-letnia mielczanka. Można, a nawet trzeba jej pomóc.

O tytuł Miss Województwa Małopolskiego walczyło 220 dziewcząt. O wyborze finalistek zdecydowało jury, ale sporo do powiedzenia mieli też internauci.
Głosowanie w mediach społecznościowych trwało do 18 marca b.r. Dzień później w Hotelu Swing w Krakowie odbył się półfinał z publicznością, na którym wybrano 66. finalistek.

Julia walczy o tytuł Miss Małopolski. Pomóżmy jej
Finalistki Miss Małopolski 2022.

O swoje marzenia walczy też Julia Szerszeń z Kolbuszowej. Możemy jej pomóc. W jaki sposób?

Wystarczy polubić i udostępnić tego posta. Aby głos był ważny, trzeba też subskrybować facebookową stronę Miss Małopolski. Głosowanie na tych samych zasadach odbywa się też na Instagramie i TikToku. Pomóc Julii można też wysyłając płatne SMS-y.

Kandydatka z największą liczbą głosów otrzyma:

  • tytuł Miss Internautów Małopolski,
  • awans do dziesiątki podczas gali finałowej,
  • przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss.
Głosowanie trwa do 25 czerwca, do godziny 21. Dzień później odbędzie się Gala Finałowa. Wydarzenie to Odbędzie się ona w Hotelu Swing w Krakowie.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.