Efekt koronawirusa. Z mielecką policją tylko telefonicznie albo e-mailem

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa  do minimum ograniczona została liczba wizyt mieszkańców w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu. Do odwołania zawieszone zostają osobiste przyjęcia interesantów w sprawie skarg i wniosków. Ciągłość ich składania pozostaje jednak zachowana. Ograniczana pozostaje jedynie ich forma.

Skargi i wnioski można przekazywać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej przy wykorzystaniu adresów email dostępnych na stronie mieleckiej komendy. Ponadto są numery telefonów kontaktowych, za pośrednictwem których można pozyskać dodatkowe informacje.
W sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowej interwencji należy dzwonić na nr tel. 997 i 112. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zawieszone zostały również  postępowania kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w policji.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.