Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Policjanci zatrzymali prawo jazdy Ukraińcowi, który kierował hondą będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo miał przy sobie narkotyki.
Do zdarzenia doszło w niedzielną (06.06) noc. Po godzinie 22 mieleccy policjanci otrzymali informację o kierującym hondą accord, który może być pijany. Z relacji zgłaszającego wynikało, że auto jedzie od strony Kolbuszowej, w kierunku Mielca.

Funkcjonariusze zatrzymali hondę na ulicy Wolności w Mielcu. Kierowca pojazdu, 31-letni obywatel Ukrainy, został wylegitymowany i poddany badaniu. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. W czasie kontroli mundurowi znaleźli w pojeździe woreczek z suszem roślinnym. Narkotester potwierdził, że to marihuana.

Ukrainiec noc spędził w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu i posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw. Podczas przesłuchania tłumaczył, że narkotyk znalazł i stwierdził, że będzie dobrym lekarstwem na towarzyszące mu dolegliwości.

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec
Fot.: KPP Mielec
Samochód którym poruszał się Ukrainiec, trafił na policyjny parking. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.  Grozi mu do trzech lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.