Dramat na Kocjana. 38-latek wyskoczył z wieżowca

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dziś (24.02) około godziny 18:25 z okna jednego z bloków przy ulicy Kocjana, na osiedlu Lotników, wypadł bądź wyskoczył 38-letni mężczyzna. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Na temat okoliczności tragedii pojawiają się sprzeczne ze sobą informacje. Wiadomo, że zdarzenia miało miejsce około godziny 18:25 w jednym z wieżowców przy ulicy Kocjana w Mielcu. Wiemy też, że mężczyzna, który wypadł bądź wyskoczył z okna, miał 38 lat.
Z jednego źródła dowiadujemy się, że gdy na miejsce dotarli ratownicy, 38-latek jeszcze żył – był nieprzytomny, ale oddychał. Z kolei mielecka policja twierdzi, że – mimo prób reanimacji – mężczyzna zmarł na miejscu. Prawdopodobnie wyskoczył (bądź wypadł) z 10 piętra. Nie miał szans na przeżycie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.