Pijany kierowca wiózł autem dwoje małych dzieci

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał mieszkaniec gminy Padew Narodowa, który przewoził samochodem dwoje małych dzieci. Grozi mu do dwóch lat więzienia.
Pijany kierowca poruszał się drogą wojewódzką od strony Tarnobrzega w kierunku Mielca. Jechał całą szerokością drogi, co jakiś czas zjeżdżając na pobocze.

W Chorzelowie zatrzymali go dwaj mężczyźni, którzy jechali w tym samym kierunku. Mężczyznę przejął zaalarmowany patrol policji. Funkcjonariusze przebadali 34-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa na zawartość alkoholu. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad trzy promile.

W osobowym hyundaiu wraz z mężczyzną podróżowało dwoje dzieci w wieku 7 i 9 lat. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mali pasażerowie na szczęście nie odniosły żadnych obrażeń.
Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Dzieci trafiły pod opiekę rodziny. W sprawie trwają dalsze czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.