PRZECŁAW. Uderzył rozpędzonym quadem w betonowy przepust. Trafił do szpitala

W poniedziałek (25.05) wieczorem w Przecławiu kierowca quada stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust, a następnie w ogrodzenie posesji. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 20 na ulicy Podlesie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni mężczyzna jadąc od ulicy 3-Maja w kierunku Wólki Podolskiej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust, a następnie uderzył w słup ogrodzenia posesji. 28-latek z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.
Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli pojazd. Zebrany materiał dowodowy pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Szkoda że przeżył. Uwielbiam zapach naturalnej samoselekcji. Powazne społeczeństwo nie potrzebuje tego typu idiotów w swoich szeregach którzy nie potrafią quadem ominąć betonowego przepustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.