Będą utrudnienia w ruchu
W niedzielę (27.05) na Placu Armii Krajowej odbędzie się przysięga wojskowej żołnierzy 3.Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Kierowcy muszą więc liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W godz. 6-14 zamknięty zostanie odcinek Al. Niepodległości (od ul. Kusocińskiego do ul. Biernackiego). Przemarsz kolumny wojskowej może także spowodować chwilowe utrudnienia na ul. Chopina przed godz. 9 oraz po godz. 10 na ul. M. Skłodowskiej-Curie, Kochanowskiego i na Al. Niepodległości.
Mieszkańcy proszeni są, aby na niedzielę nie stawiali samochodów na parkingu przy Górce Cyranowskiej (skrzyżowanie ul. Chopina z Al. Niepodległości), który będzie miejscem wykorzystanym do przysięgi.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.