Pewna wygrana z Wigrami [WIDEO]

Stal Mielec w piątek (04.05) wykorzystała atut swojego boiska i pewnie pokonała Wigry Suwałki 3-0. Glorię FKS obserwowało ponad cztery tysiące kibiców. Na prowadzenie piłkarze FKS wyszli w 59. minucie. Gola silnym strzałem pod poprzeczkę zdobył Bartosz Nowak.

Od 66. mim. gospodarze musieli grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Rafała Grodzickiego. Nie osłabiło to jednak mielczan, bo w 78. min. po uderzeniu Martina Dobrotki piłka uderzyła w słupek. Chwilę potem siły się wyrównały, bo „czerwień” obejrzał zawodnik gości. Drugiego gola w 85. min. zdobył Dejan Djermanović. Trzy minuty później gości „dobił” Łukasz Wroński.  Dzięki temu ważnemu zwycięstwu mielczanie wciąż liczą się w walce o awans do wymarzonej  Ekstraklasy.

Skrót meczu można obejrzeć TUTAJ.

Stal Mielec – Wigry Suwałki: 3-0 (Nowak – 59’, Djermanović – 85’, Wroński – 88’)

FKS: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Leandro, Tomasz Swędrowski (82 min. Piotr Marciniec), Mateusz Gancarczyk, Bartosz Nowak (80 min. Łukasz Wroński), Jakub Arak (74 min. Dejan Djermanović), Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki. Widzów: 4113.