Artur Skowronek nowym trenerem mieleckiej Stali. Smółka już w Gdyni
To już oficjalnie. Piłkarzy Stali Mielec poprowadzi nowy trener. Charyzmatycznego Zbigniewa Smółkę zastąpił 36-letni Artur Skowronek, który ma, mimo młodego wieku, ma spore doświadczenie, również w ekstraklasie. W poprzednim sezonie z Wigrami Suwałki zajął szóste miejsce Nice 1 Ligi.

W swoim trenerskim CV Skowronek ma również Ruch Radzionków, Pogoń Szczecin, Polonię Bytom, Widzew Łódź, GKS Katowice, Olimpię Grudziądz. Dysponuje też licencją trenerską UEFA Pro.
– Jestem bardzo ambitną osobą, chcę się rozwijać. Klub Stal Mielec to fantastyczne tradycje, ale dzisiaj to też fantastyczni piłkarze i są to bardzo mocno argumenty, by myśleć też o moim indywidualnym rozwoju – powiedział po przyjeździe do Mielca Artur Skowronek.

– Dzisiaj mamy tutaj 1 ligę, ale moje ambicje rosną z myślami o czymś więcej. Stal Mielec, tak jak i ja, stawia sobie wysokie cele. To kolejny element mojej decyzji. Moje pierwsze wrażenia z Mielca są bardzo pozytywne, tutaj jest wszystko, by osiągnąć wyniki – dodał nowy trener Stali.

Tymczasem Zbigniew Smółka został już zaprezentowany jako pierwszy trener Arki Gdynia. Umowa, którą podpisał, obowiązuje do 30 czerwca 2019 z opcją przedłużenia o kolejny rok.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.