Transferowy hit w Mielcu
Transferową bombą nazwały media zakontraktowanie przez Stal Mielec 31-letniego Grzegorza Kuświka. Napastnik (181 cm/75 kg); który w ekstraklasie rozegrał 210 spotkań, zdobył 52 bramki i zanotował 14 asyst; związał się z FKS-em rocznym kontraktem. Czy będzie gwiazdą I ligi?

Grzegorz Kuświk ma na swoim koncie występy w barwach m.in.: GKS Bełchatów, Ruchu Chorzów i ostatnio – Lechii Gdańsk. Wystąpił też w 8 meczach ligi europejskiej. Jest wychowankiem wielkopolskiego klubu Zawisza Sośnie. W Mielcu będzie występował z numerem 21 na koszulce.
Grzegorz Kuświk /fot. stalmielec.com/

Stal Mielec wzmocnił również środkowy hiszpański obrońca, Jonathan de Amo Pérez (30 l., 190 cm/81 kg). W tym sezonie Ekstraklasy rozegrał cztery mecze w barwach Miedzi Legnica. Wcześniej grał m.in. Widzewie Łódź (2013/2014). W Hiszpanii, skąd przyjechał do Polski, grał na trzecim poziomie rozgrywkowym, między innymi w drużynach B Celty Vigo i Espanyolu. W PGE FKS Stali Mielec będzie występował z numerem 32. Przy Solskiego 1 podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.
Jonathan de Amo Pérez /fot. stalmielec.com/
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.