Czujny kierowca osobówki zatrzymał pijanego motorowerzystę
Obywatelska postawa mieszkańca Mielca przyczyniła się do uniemożliwienia dalszej jazdy pijanemu kierowcy motoroweru. Do zdarzenia doszło w niedzielną (06.05) noc. Motorowerzysta, jadąc „zygzakiem” ul. Żeromskiego, zmienił nagle pas zajeżdżając drogę kierującemu citroenem.
Kierowca tego pojazdu nie tylko wykazał się refleksem i uniknął zderzenia, ale nie wahając się ani chwili wysiadł ze swojego samochodu na skrzyżowaniu ul. Żeromskiego z Jagiellończyka i uniemożliwił dalszą jazdę motorowerzyście. Następnie wezwał na miejsce policjantów, którzy sprawdzili stan trzeźwości jadącego jednośladem. Miał dwa promile alkoholu w organizmie. Motorowerzysta odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.