Pewna wygrana z Górnikiem Łęczna. Mak bohaterem

Wielkie emocje w Białymstoku. Mateusz Mak ratuje remis

Piłkarze Stali Mielec wygrali dziś z Górnikiem Łęczna 2-0. Bohaterem meczu był Mateusz Mak, który miał udział przy obu bramkach: jedną strzelił, a przy drugiej asystował.

Niespodziewanie w pierwszej jedenastce gospodarzy w meczu z Górnikiem Łęczna pojawili się dopiero co pozyskani Koki Hinokio i Fabian Piasecki.

Jak się okazało, był to strzałem w dziesiątkę”. Już w trzeciej minucie gola zdobył ten drugi. Zrobił to po podaniu aktywnego dziś Mateusza Maka.

Zaledwie 10 minut później było już 2-0. Bramkę zdobył Mak po wrzutce Krystiana Getingera.

Wydawało się, że Stal pójdzie za ciosem i rozgromi swojego rywala w walce o utrzymanie. Tymczasem po przerwie gra się wyrównała.

A kiedy w 77’ minucie za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Mateusz Żyro, do ataku ruszyli goście. Wynik spotkania do końca jednak nie uległ zmianie.

Teraz przed nami przerwa na mecze reprezentacji. A po niej w sobotę (11.09), o godzinie 17:30 mielczanie zagrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.