Mielczanie wygrywają w Bielsku-Białej. Dwie bramki Mateusza Cholewiaka

Fot.: Polsat Sport
Prawdziwy horror zafundowali swoim kibicom piłkarze Stali Mielec podczas wtorkowego (21.11) starcia z Podbeskidziem w Bielsko-Białej. Mecz zaległej, 17. kolejki stał na niezłym poziomie. Zdaniem stacji Polsat Sport, która transmitowała to spotkanie, było ono żywą reklamą Nice 1 Ligi.
W 39. minucie gola mielczanom zafundowali obrońcy rywala. Jeden z nich został trafiony piłką. Bramkarz Podbeskidzia nie miał szans na obronę. Chwilę później po uderzeniu Mateusza Cholewiaka było już 0-2. W drugiej połowie miejscowi doprowadzili do wyrównania. Nie był to jednak koniec emocji.
W 89. minucie Radosław Majecki fantastycznie podał do Cholewiaka, a kapitan Stali po cudownej solowej akcji strzelił na 2-3. Miejscowym nie udało się już mienić wyniku. Mielczanie zdobyli kolejne trzy punkty i awansowała na 5. miejsce w tabeli ze stratą pięciu punktów do prowadzącej Odry Opole.
Podbeskidzie Bielsko-Biała – FKS Stal Mielec: 2:3 (samobójczy, Cholewiak x 2)

FKS: Radosław Majecki – Krzysztof Kiercz, Leandro, Mateusz Cholewiak, Mateusz Gancarczyk, Arkadiusz Górka (65 min. Piotr Marciniec), Dejan Djermanović (77 min. Szymon Przystalski), Michał Janota (72 min. Tomasz Swędrowski), Krystian Getinger, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.