Okradał sklepy w Mielcu. Wpadł na „gorącym uczynku”

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

W ręce policji wpadł młody mielczanin, który w ostatnich miesiącach okradał sklepy na terenie miasta. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.
W lutym tego roku 21-letni mężczyzna ukradł rower. Natomiast miesiąc później dopuścił się kilku kradzieży alkoholu w marketach na terenie Mielca.

W ubiegłym tygodniu, podczas kolejnej złodziejskiej akcji w hipermarkecie przy ulicy Powstańców Warszawy, wpadł na „gorącym uczynku”.

Złapał go ochroniarz, który znał jego wizerunek z wcześniejszych kradzieży. 21-latek trafił do policyjnego aresztu. Zebrane dowody pozwoliły przedstawić mu kilka zarzutów kradzieży, zakwalifikowanych jako przestępstwa i wykroczenia.
Sprawca przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Za kradzież polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do pięciu lat.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.