Łapali pijanych kierowców na drogach powiatu

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Wczoraj policjanci w ramach akcji „Trzeźwy Poranek” działali na drogach powiatu mieleckiego. Przebadali tam ponad 850 kierowców. Dwóch z nich było pod wpływem alkoholu.
Tuż przed godziną 6 funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego kierowcę volvo, który w wydychanym powietrzu miał 0,2 promila alkoholu. Młody mężczyzna odpowie za to przed sądem.

Godzinę później w Chorzelowie przed godz. 7 skontrolowali kierowcę chryslera. Okazało się, że w organizmie ma ponad półtora promila alkoholu.

Obaj mężczyźni, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu, stracili prawa jazdy. Zostaną wszczęte wobec nich postępowania o wykroczenie i przestępstwo, które swój finał znajdą w sądzie.
Podczas działań policjanci ujawnili również kierującego, który nie stosował się do wyroku sądu o zatrzymaniu uprawnień do kierowania pojazdami.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.