Lekarz nie chciał mu dać recepty na lekarstwa, więc zrobił sobie ją sam
Policjanci z Mielca zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który przerobił receptę, po to by kupić lekarstwa. Znaleziono przy nim substancje psychotropowe, które nabył dzięki „fałszywce”.

O tym, że ktoś próbuje kupować lekarstwa za pomocą recepty o wątpliwej wiarygodności, mundurowych zawiadomili właściciele dwóch mieleckich aptek.

Tuż po tym zgłoszeniu  policjanci ustalili i zatrzymali 39-letniego mężczyznę. To mieszkaniec gminy Mielec. W toku postępowania w jego odzieży policjanci znaleźli leki psychotropowe, w posiadanie których wszedł dokonując zakupu na podstawie wcześniej przerobionej recepty.
W chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu dwa zarzuty. 39-letk przyznał się i złożył wyjaśnienia, tłumacząc, że leki były mu potrzebne na własny użytek, a nie mógł zdobyć na nie recepty u lekarza. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.