Od lat znęcał się nad rodziną, trafił za kratki

Od lat znęcał się nad rodziną, trafił za kratki

Policjanci zatrzymali mieszkańca Mielca, który od lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Trafił do aresztu. Kiedy z niego wyjdzie, może pójść do więzienia.

Przemoc domowa objawiać się może na wiele sposobów. Popychanie, wyzwiska, wszczynanie awantur czy ograniczanie kontaktu z otoczeniem, to tylko kilka przykładów znęcania się nad bliskimi.
Policjanci niemal codziennie podejmują interwencje domowe. Gdy mają podejrzenie, że może dochodzić do przemocy, izolują sprawcę od ofiar.

Tak było w przypadku jednej z rodzin z Mielca. 41-letni mężczyzna, który, mimo iż wcześniej był karany za przestępstwo znęcania się nie stosował się do środków zapobiegawczych wyznaczonych przez sąd.

Nadal jednak nachodził swoją partnerkę i ich córkę grożąc im pozbawieniem życia. Podczas jednej z ostatnich awantur 41-latek rozbił telefon kobiety.

Na podstawie zgromadzonych materiałów zwrócono się do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny.
Po rozpoznaniu wniosku sąd przychylił się i zastosował wobec niego środek izolacyjny w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi  mu 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.