Jechał pod wpływem narkotyków. Grozi mu więzienie

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Mieleccy policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał marihuanę i kierował autem pod jej wpływem. Grozi mu za to do trzech lat więzienia

W niedzielę (26.06) rano policjanci zatrzymali do kontroli bmw, którego pasażer wyrzucił niedopałek papierosa przez otwarte okno na jezdnię.
Podczas legitymowania kierowca i dwóch pasażerów,zachowywali się nerwowo. Z wnętrza wydobywał się charakterystyczny zapach. U jednego z pasażerów policjanci znaleźli susz roślinny.

20-letni kierowca bmw oraz jego 23-letni pasażer trafili do policyjnego aresztu. Substancję zbadano testerem, który potwierdził, że to marihuana.

Badanie na zawartość narkotyków w organizmie kierującego pojazdem dało wynik pozytywny.

Mundurowi zatrzymali prawo jazdy kierującemu. Od mężczyzny pobrano krew do badań, na których podstawie biegły wyda opinię w postępowaniu o kierowanie pod wpływem środków odurzających.
Mężczyźni zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił ustalić, że narkotyki należały do kierowcy bmw. W sprawie trwają dalsze czynności.

Jechał pod wpływem narkotyków. Grozi mu więzienie
Zdjęcie: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.