Obywatelka Mołdawii kradła w mieleckiej galerii

Otworzą galerie, koniec z "godzinami dla seniora"

Obywatelka Mołdawii okradała sklepy znajdujące się w galerii handlowej przy ulicy Powstańców Warszawy. Potem tłumaczyła, że do Mielca przyjechała w… poszukiwaniu pracy.

Aby ukraść buty, kobieta wyciągała obuwie z pudełek i wkładała je do podręcznej torebki. Natomiast w przypadku ubrań odrywała zabezpieczenie sklepowe i również wkładała łup do torebki. Na „gorącym uczynku” ujęła ją ochrona i przekazała ją policji.
Do kradzieży doszło w piątek (09.09). Zatrzymana to 37-letnia obywatelka Mołdawii, która na co dzień mieszka w powiecie jasielskim. Natomiast do Mielca, jak mówiła, przyjechała w poszukiwaniu pracy.

Łączna wartość strat skradzionych przez nią przedmiotów to 2200 złotych. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i złożyła wyjaśnienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.