Nieletni przestępca
W ręce policji wpadł 17-letni mielczanin, który w ostatnim czasie dokonał kilkunastu przestępstw. Ma na swoim koncie kradzieże, włamania, uszkodzenie ciała, oraz przestępstwa narkotykowe.

Nastolatek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania mundurowi odzyskali część skradzionych przez niego przedmiotów, w tym m.in.: laptopy, drukarkę i konsolę do gier. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 17-latkowi zarzut pięciu kradzieży, włamania, uszkodzenia ciała, gróźb karalnych, uszkodzenia mienia oraz posiadania i udzielania narkotyków.
Przestępczy proceder młodego mielczanina trwał od maja do września b.r. 17-latek przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia. Na wniosek policji sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 2-miesięcznego aresztu. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Część odzyskanych łupów. /Fot. KPP Mielec/
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.