Nie żyje Emilia Taran. „Była symbolem mieleckiego biznesu, jakości i klasy”
Nie żyje Emilia Taran. "Była symbolem mieleckiego biznesu, jakości i klasy"

W piątek (03.02) w wieku 94 lat odeszła Emilia Taran, właścicielka znanej w mieście piekarni. – Była symbolem mieleckiego biznesu – piszą internauci.

Pogrzeb pani Emilii Taran odbędzie się w środę (08.02). Msza św.odprawiona zostanie o godzinie 14 w Bazylice Mniejszej pw. Św. Mateusza na mieleckiej starówce. Po nabożeństwie nastąpi odprowadzenie ciała zmarłej na Cmentarz Parafialny.
O śmierci pani Emilii poinformowała mielecka Piekarnia i Cukiernia TARAN, która przy ulicy Sienkiewicza działa już od 75 lat. Pod tą smutną wiadomością zaroiło się od kondolencji.

Nie żyje Emilia Taran. "Była symbolem mieleckiego biznesu, jakości i klasy"

– Dziękuję za piękną stronę życia. Za wszystko co robiłaś dla wszystkich mieszkańców Mielca. Pokój Twojej duszy – napisała pani Maria.
– Wyrazy współczucia dla najbliższych. Pamiętam Jej gościnność i uśmiech. Niech spoczywa w pokoju – dodał pan Stanisław.

Śmierć Emilii Taran komentują też osoby publiczne.

– Pani Emilia, symbol dawnego mieleckiego biznesu, niezłomności, jakości i klasy. Niech spoczywa w pokoju. Rodzinie wyrazy serdecznego współczucia – zaznaczył Kazimierz Gacek, były wójt gminy Mielec, obecnie radny powiatowy.

– Panią Emilię zapamiętamy zawsze zapracowaną, ale i uśmiechniętą w piekarni gdzie od lat jest wspaniały chleb i sernik… – wspominała Krystyna Skowrońska, mielecka posłanka PO.
Nie żyje Emilia Taran. "Była symbolem mieleckiego biznesu, jakości i klasy"
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.